23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ ۲۱:۱۶:۵۵
کد مطلب:  1159158
قدردانی ویژه وزیر آموزش و پرورش از یک معلم طی تماس تلفنی

وزیر آموزش و پرورش طی تماس تلفنی از تعهد و زحمات دبیر زبان منطقه ۴ شهر تهران قدردانی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز محسن حاجی میرزایی طی تماس تلفنی با خانم جعفری دبیر زبان انگلیسی منطقه ۴شهر تهران از تلاش و زحمات وی قدردانی کرد.

وزیرآموزش و پرورش دراین تماس تلفنی با بیان اینکه تصویری از شما در فضای مجازی منتشر شد، گفت:این تصویر فوق‌العاده افتخارآمیز بود که یک دبیر متعهد و مسئول تا این حد دلسوزی نسبت به دانش آموزانش دارد.

حاجی میرزایی با بیان اینکه به شما تبریک می‌گویم، گفت: معلمان به عنوان قشر فرهیخته همیشه در کنار مردم بودند و در سختی‌ها وشادی ها در کنار مردم هستند و کمک می‌کنند.

وزیرآموزش و پرورش با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس ا‌ظهار کرد: معلمان نشان دادند در حالیکه مدرسه تعطیل شده است اما آموزش را استمرار دادند و در دوران شیوع کرونا از این آزمون بزرگ سرافراز بیرون آمدند.

حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: به نمایندگی از همه معلمانی که کوشش و تلاشش‌شان تاثیرگذار بوده از شما تشکر و قدردانی می‌‌کنم.

وی در پایان برای جعفری آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.

در این تماس جعفری اظهار کرد: مسئولیت معلم در قبال دانش آموزان و نسل جوان زمان و مکان  نمی‌شناسد و باید در بدترین شرایط آموزش و پرورش با استفاده ازهمه ابزارها و امکانات آموزش و پرورش نسل جوان ادامه داشته باشد و من هم از این قضیه مستثنی نبودم و افتخار می‌کنم در موقعیتی قرار گرفتم که کاری در جهت آموزش به نسل آینده  انجام بدهم .

وی افزود؛  قطعا همه همکاران من نیز اگر خدای نکرده در این شرایط قرار می‌گرفتند این کار را انجام می‌دادند چرا که فداکاری  معلمان برکسی پوشیده نیست.

به اشتراک بگذارید :