18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ ۰۸:۴۴:۱۳
کد مطلب:  1184224
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با صدور پیامی از فرهنگیان و دانش آموزان سراسر استان خواست همراه با سایر مردم جهان باحضور پرشور در فضای مجازی حمایت معنوی خویش را از مردم ستم دیده و رنج کشیده فلسطین اعلام دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان متن پیام احمد اسکندری نسب به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مساله ‌ی ‌فلسطین ‌ از لحاظ‌ اسلامی ‌برای ‌همه‌ی ‌مسلمانان ‌از جمله ‌برای ‌ما یک‌ مساله‌‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه ‌است‌.                                                مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

روز جهانی قدس یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی(ره)  و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج ‌کشیده فلسطین است.
روز قدس نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام، به ویژه ملت مسلمان ایران در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان است، آرمانی که متعلق به همه آزادی‌خواهان بشر و درد مشترک همه انسان‌های عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌ای برای موحدین و مؤمنان در اعصار گذشته، حال و آینده از روزی که مسجدالاقصی پایه ‌گذاری شد تا همیشه تاریخ است.
هرچند امسال به علت شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان ایران  از برگزاری راهپیمایی های منسجم محروم هستیم ولی این محدودیت مانع از حمایت ملت شریف ایران اسلامی از مردم مظلوم و ستم کشیده فلسطین نخواهد شد.

لذا ضمن دعوت از تمامی فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز سراسر استان کرمان به شنیدن سخنان مقتدای مقتدر و عظیم الشان امت اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی) که به صورت زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان  پخش می شود، خواستارم در این روز با حضور پر شور در فضای مجازی نفرت و انزجار خود را از صهیونیست های غاصب  و استکبار جهانی اعلام کنند.

احمد اسکندری نسب

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان

 

به اشتراک بگذارید :