20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۰:۰۱:۱۴
کد مطلب:  1185552
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبودیت و بندگی خالصانه را به همه مردم بهخصوص فرهنگیان و دانش آموزان تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، در متن پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان آمده است:

 

"بسم الله الرحمن الرحیم"

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت                                                                 صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

 

خدای را شاکریم که فرصت درک بهاری دیگر از هنگامه ی ضیافت الهی همراه با زمزمه های عارفانه در فضای دل انگیز نیایش برایمان فراهم شده است.

عید سعید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبودیت و بندگی خالصانه، روز شادمانی جان های بیقرار و بهره مند از چشمه سار زلال و پر برکت ایمان، روز جشن جلا دادن قلب ها در زلال باران رحمت و رافت الهی و سیراب شدن از جام محبت و دلدادگی، عید شادمانی دل های عاشق و جوانه زدن ترنم زیبای" ربنا" در قنوت های معنوی است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان، عید سعید فطر را  به تمامی همکاران فرهیخته و دلسوز و فرزندان خوبم، دانش آموزان عزیز و اولیای محترم و بزرگوار آن ها در استان پهناور کرمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه آفریدگار بی همتا بهترین ها را برای مردم سرزمینم آرزومندم.

 

احمد اسکندری نسب

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

به اشتراک بگذارید :