18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ ۱۶:۴۱:۱۴
کد مطلب:  1186366
رئیس اداره آموزش متوسطه دور اول اداره‌کل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
آزمون پایه نهم متوسطه به صورت حضوری برگزار می‌شود

رئیس اداره آموزش متوسطه دور اول اداره‌کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به تماس‌های مکرر والدین و دانش‌آموزان در زمینه برگزاری امتحانات پایه نهم گفت: این آزمون‌ها با توجه به برنامه‌ریزی و شرایط مدارس، از سه شنبه 6 خرداد 99 با رعایت نکات بهداشتی آغاز می شود و تا پایان خرداد سال جاری به اتمام می رسد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، محمدحسن شمسی با اعلام این خبر افزود: تاکنون بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون های پایه نهم به صورت غیر حضوری صادر نشده است و در صورت صدور چنین بخشنامه ای، به مدارس و رسانه ها اعلام خواهد شد.

وی با بیان این که سابق بر این هماهنگی در مورد برگزاری امتحانات پایه نهم به صورت استانی انجام می شد، اظهار داشت: اکنون و با توجه به شرایط موجود و بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه ریزی زمان آغاز امتحانات با توجه به پایان یافتن آموزش ها و شرایط مدارس در اختیار مدیران است.

رئیس اداره آموزش متوسطه دور اول اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان تصریح کرد: توصیه های بهداشتی به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا به مدیران مدارس و کارشناسان در نشست های متعدد ویدیو کنفرانسی اعلام شده است.

وی تاکید کرد: دانش آموزان در بدو ورود به مدرسه برای شرکت در آزمون، تب سنجی می شوند و محیط مدارس، سالن یا محیط برگزاری آزمون به طور پیوسته گندزدایی می شود.

شمسی تاکید کرد: دانش آموزانی که آمادگی شرکت در آزمون ها را ندارند می توانند شهریور ماه در این آزمون ها شرکت کنند.

به اشتراک بگذارید :