18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۱۳:۲۰:۴۴
کد مطلب:  1187222
مهلت ثبت اصلاحیه در سامانه مسکن فرهنگیان تمدید شد

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان کرمان از تمدید مهلت ثبت اصلاحیه در سامانه مسکن فرهنگیان تا 20 خردادماه 99 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سید قوام رضا میر حسینی ، گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و به تبع آن تعطیلی مدارس از اسفند ماه 98، برخی همکاران شاغل و بازنشسته از فعال بودن سایت سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان maskan.medu.ir تا 20 فروردین ماه 1399 بی اطلاع بوده و متقاضی تمدید سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان  جهت اصلاح مشخصات خود شده بودند.
وی افزود: با مکاتبات صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش، تمهیدات لازم جهت اصلاحیه مشخصات افراد دارای نقص اطلاعات و معترض به نتایج پالایش اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی اتخاذ و در راستای پاسخ به تقاضای همکاران فرهنگی، طی هماهنگی های انجام شده با مبادی ذیربط، سامانه profile.medu.ir کارتابل فرهنگیان و maskan.medu.ir سامانه مسکن فرهنگیان از تاریخ 29 اردیبهشت 99 لغایت 20 خردادماه سال جاری فعال شده است.
میر حسینی ادامه داد: ضروری است فرهنگیان شاغل و باز نشسته متقاضی دریافت مسکن فرهنگیان  برای ویرایش  اطلاعات خود  در زمان تعیین شده به maskan.medu.ir سایت مسکن فرهنگیان مراجعه کنند.
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استات کرمان تصریح کرد: مهلت تعیین شده قابل تمدید نیست و پس از انقضاء مهلت اعلام شده، سایت بسته خواهد شد.
سید قوام رضا میر حسینی  گفت: افرادی که شرایط و مشخصات آنان قبلا از سوی وزارت راه و شهرسازی تأیید شده است و فرم امتیاز بندی را تکمیل کرده اند از ورود به سامانه جدا خوداری نمایند.

به اشتراک بگذارید :