19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۱۰:۳۴:۲۹
کد مطلب:  1187902
در جلسه ستاد شاهد استان تصویب شد :
جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه شاهد فارس به صورت مجازی برگزار خواهد شد

در جلسه ستاد شاهد استان فارس مصوب شد، امسال به خاطر شرایط ناشی از شیوع کرونا ویروس ، جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه شاهد فارس به صورت مجازی برگزار شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه ستاد شاهد با موضوع ثبت نام مدارس شاهد استان برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس در این جلسه گفت: پیش ثبت ‌نام مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی از اول خرداد آغاز شده و تا 17 خرداد ادامه خواهد داشت.

دکتر فرهاد اسماعیلی  افزود: این پیش ثبت‌نام در پایه هفتم دوره اول متوسطه از اول تیر آغاز و تا 14 تیر ادامه دارد و در پایه دهم دوره دوم متوسطه نیز از 5 تیر آغاز و تا 21 تیر ادامه خواهد داشت.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت : دستورالعمل پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پس از ابلاغ توسط وزارت آموزش و پرورش به همه ادارات آموزش و پرورش در سراسر استان فارس ارسال شده است .

رییس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش فارس نیز در این جلسه گفت: پیش ثبت ‌نام مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به نشانی https://saja.medu.ir/ انجام می شود .

سید احمد حسینی افزود:  پس از اتمام این مرحله ، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌اند باطریق اطلاع‌رسانی مدارس در مدت یک هفته فرصت دارند تا مدارک خود را برای ثبت‌نام تحویل آموزشگاه مورد نظر نمایند.

وی همچنین زمان پیش ثبت‌نام در مدارس شاهد برای دانش‌آموزان میان‌پایه را نیز از اول مرداد تا دهم مرداد اعلام کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس نیز در این جلسه پیشنهاد کرد: امسال به خاطر شرایط ناشی از شیوع کرونا ویروس ، جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه شاهد فارس به صورت مجازی برگزار شود.

رجبعلی راهی افزود: تلاش خواهیم کرد تا با استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش فارس ، مدارس و همچنین بنیاد شهید استان، مراسمی برگزار و از نمونه های شاهد تقدیر گردد.

گفتنی است در این جلسه همچنین  در خصوص تعیین شهریه مدارس شاهد  بحث و تبادل نظر شد .

به اشتراک بگذارید :