19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۰:۵۷:۳۵
کد مطلب:  1189624
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس خبر داد :
بازگشایی مراکز فرهنگی ، رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش در سراسر فارس با رعایت پروتکل های بهداشتی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس گفت: مراکز فرهنگی ،رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر فارس آماده ارائه خدمات به فرهنگیان و سایر اقشار جامعه است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس، محسن کلاری گفت : با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در حوزه معاونت پشتیبانی ، سال تحصیلی جدید از نگاه مالی سالی همراه با صرفه جویی ، افزایش بهره وری و کارایی است و امیدورایم که بتوانیم در فضای موجود کرونایی مشکلات را به گونه ایی حل کنیم که سالی بدون دغدغه و مشکل را پشت سر بگذاریم .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس از تخصیص اعتبارات خوب  به ادارات آموزش و پرورش سراسر استان در راستای مدیریت فضای کرونایی موجود در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت : ادارات باید با برنامه ریزی منسجم و همگام با پروتکل های بهداشتی  از این اعتبارات برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و برای برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم و دوازدهم بهره ببرند .

کلاری به برنامه ریزی های انجام شده در خصوص تامین پوشاک ، کتب درسی و سرویس مدارس برای دانش آموزان اشاره کرد و گفت : امسال در نظر داریم مقدمات توزیع کتاب  از 15 خرداد فراهم شود تا بتوانیم  از 1 تیرماه کتاب ها را  برای اداراتی که  بیشترین ثبت نام را  دارند ارسال کنیم .

وی  همچنین از توزیع کتاب های دوره متوسطه اول، طبق بخشنامه و برنامه ریزی وزارت  به صورت متمرکز توسط  مدارس خبر داد و گفت :   امسال اولین سالی خواهد بود که کتاب های همه پایه های تحصیلی  به صورت متمرکز توسط ادارت آموزش و پرورش و مدارس توزیع خواهد شد و امیدوایم که  با همکاری اولیا و مدارس  ان شاءاله بتوانیم 2 ماه زودتر از سال های  گذشته کتاب ها را توزیع کنیم .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌ و پرورش فارس گفت : مراکز فرهنگی ،رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر فارس آماده ارائه خدمات به فرهنگیان و سایر اقشار جامعه است  و از 15 خردادماه نیز دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می توانند با ارائه کارت دانشجویی خود همانند سایر فرهنگیان  از خدمات باشگاه فرهنگیان بهره ببرند .

به اشتراک بگذارید :