21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۲۲:۲۴
کد مطلب:  1195260
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان:
امتحانات نهایی پایه دوازدهم با رعایت پروتکل های بهداشتی و تأکید بر اصل فاصله گذاری فیزیکی دانش آموزان در حال برگزاری است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم با رعایت پروتکل های بهداشتی و تأکید بر اصل فاصله گذاری فیزیکی دانش آموزان در حال برگزاری است.

سید محمد حبیب اللهی در حاشیه بازدید از حوزه امتحانت نهایی شهر کرمان افزود: امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم استان در ۲۸۰ حوزه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی در حال برگزای است.

وی گفت: صندلی هر دانش آموز از طرفین با صندلی بعدی یک متر و هشتاد سانتی متر تا ۲ متر فاصله دارد و حوزه های امتحانی هر روز قبل از ورود دانش آموزان و بعد از خروج آنها ضدعفونی می شود و هر دانش آموزان برای تمام امتحانات خود روی یک صندلی می نشیند.

حبیب الهی  اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا روزهای برگزاری آزمون بیشتر شده و امتحانات رشته های متفاوت در روزهای مختلف برگزار می شود.

بر پایه این گزارش: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان  به همراه رئیس اداره سنجش  و پایش کیفیت آموزش و پرورش استان حوزه های امتحان نهایی شهر کرمان و فرایند برگزاری امتحانات در این حوزه ها بازدید کردند.

 

به اشتراک بگذارید :