18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ ۱۱:۵۱:۳۵
کد مطلب:  1203612
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
۴۴۰۰ بسته معیشتی کمک های مومنانه در مدارس استان کرمان توزیع شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ۴ هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی کمک های مومنانه به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بین دانش آموزان بی بضاعت استان توزیع شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در حاشیه توزیع بسته های معیشتی تهیه شده توسط مدارس غیردولتی آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان افزود: این بسته های معیشتی شامل ده کیلو گرم برنج، یک قوطی رب گوجه فرنگی، ۳ کیلو حبوبات و دو لیتر روغن مایع  به ارزش ۲۵۰ هزار ریال می باشد.
وی خاطر نشان کرد: خانواده های دانش آموزان خسارت دیده از شیوع ویروس کرونا از این بسته های معیشتی بهره مند خواهند شد. اسکندری نسب با اشاره به استقبال خوب مدارس و فرهنگیان از این طرح گفت: در قالب طرح همایش مومنانه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک در مدارس استان کرمان جمع آوری شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به احتمال شیوع ویروس کرونا در ابتدای سال تحصیلی آینده بر شکل گیری بسیج همگانی در راستای خرید تلفن هوشمند همراه برای کیفیت بخشی به آموزش مجازی دانش آموزان بی  بضاعت تاکید کرد.
اسکندری نسب گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۷۵ تلفن هوشمند همراه برای دانش آموزان بی بضاعت توسط مدارس و فرهنگیان استان تهیه و توزیع شده است.
بر پایه این گزارش: آیین نمادین توزیع بسته های معیشتی تهیه شده توسط مدارس غیردولتی آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان و رئیس بسیج فرهنگیان استان در مدرسه ثارالله برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :