20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ ۰۷:۴۹:۰۵
کد مطلب:  1203927
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان تا دوم تیرماه

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان از تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان تا روز دوشنبه دوم تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان سید قوام رضا میر حسینی با اعلام این خبر گفت: با توجه به  درخواست های مکرر تعداد زیادی از والدین دانش آموزان، مدیران مدارس و ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان مبنی بر تمدید مهلت زمانی ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان که مطابق جدول زمانی در 23خرداد 99 به اتمام رسیده بود، بنابر تصمیم کارگروه ستادی برنامه ریزی و نظارت بر توزیع و فروش مواد آموزشی پس از بررسی و ارزیابی لازم از وضعیت ثبت سفارش کتاب های درسی در سراسر استان، به منظور کمک به دانش آموزان جامانده، زمان ثبت سفارش فردی و گروهی کتاب های درسی در سامانه فروش و توزیع کتاب های درسی، به مدت یک هفته، از روز دوشنبه 26/3/99 لغایت روز دوشنبه 2/4/99، تمدید شد.

وی تاکید کرد: به منظور استفاده از این  فرصت، تمام کارگروه های منطقه ای برنامه ریزی و سفارش کتاب های درسی موظفند نسبت به بررسی و پیگیری امور تا اتمام ثبت سفارش تمامی دانش آموزان اقدام نمایند.

میرحسینی گفت: ثبت سفارش گروهی و انفرادی کتب دوره‌های آمادگی تکمیلی (پیش دبستانی استثنایی)، دوم تا ششم ابتدایی، هفتم، هشتم و نهم (متوسطه اول)، یازدهم و دوازدهم متوسطه دوم (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) و پایه‌های یازدهم و  دوازدهم دوره دوم متوسطه، حرفه‌ای استثنایی از ۲۴ فروردین ماه آغاز شده و تا دوم تیر ماه ادامه دارد.

وی افزود: دانش‌آموزان و اولیای آنان نیز در صورت تمایل می‌توانند از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com به دو شیوه فردی و گروهی نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید :