18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ ۱۴:۱۸:۳۵
کد مطلب:  1204691
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
سازمان دانش آموزی مکمل فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به نقش موثر سازمان دانش آموزی در مهارت آموزی گفت: سازمان دانش آموزی مکمل فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در جلسه شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استان کرمان از این سازمان به عنوان ظرفیتی ارزشمند در راستای مهارت آموزی به دانش آموزان نام برد و بر تقویت تشکل های دانش آموزی در جهت تحقق این مهم تاکید کرد.

وی با اشاره به نقش موثر سازمان دانش آموزی در ساماندهی لباس فرم دانش آموزان در سال تحصیلی گذشته گفت: سازمان دانش آموزی، همکاری لازم را با واحد امور بانوان در جهت ساماندهی لباس فرم سال تحصیلی آینده داشته باشد.

اسکندری نسب به ظرفیت ارزشمند خبر گزاری پانا نیز اشاره و تاکید کرد: از این ظرفیت موثر باید در راستای شناخت برنامه ها، فعالیت ها و موفقیت های آموزش و پرورش به جامعه استفاده کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان بر شناسایی توانمندی های بالقوه دانش آموزان و برنامه ریزی برای شکوفایی این استعداد ها تاکید کرد.

اسکندری نسب با بیان این که شبکه شاد ظرفیتی بی نظیر در تاریخ آموزش و پرورش کشور است بر تشویق دانش آموزان برای تولید محتواهای خلاقه و اثر بخش جهت استفاده در این شبکه تاکید کرد.

وی گفت: سازمان دانش آموزی استان در برنامه های سیل مهربانی سال 98، سیل مناطق جنوبی و شرقی استان و جمع آوری کمک های مومنانه برای دانش آموزان بی بضاعت  همکاری بسیار موثر و خوبی داشته است.

بر پایه این گزارش: جلسه شورای هماهنگی سازمان دانش آموزی استان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان و سایر اعضا برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :