13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ۱۳:۳۰:۵۲
کد مطلب:  1212308
باهدف آشنایی دانش آموزان با سوانح ترافیکی و راهکارهای پیشگیری از آن صورت گرفت؛
ابلاغ شیوه‌نامه اولین «جشنواره جوانه‌های راه»

اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی برای اولین بار و باهدف آشنایی دانش آموزان با سوانح ترافیکی و راهکارهای پیشگیری از آن، شیوه‌نامه «جشنواره جوانه‌های راه» را به ادارات کل استان‌ها ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین و برنامه ششم توسعه در بازطراحی فعالیت‌های فرهنگی هنری برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان و به‌منظور فرهنگ‌سازی در کاهش حوادث جاده‌ای، از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی شیوه‌نامه اولین جشنواره جوانه‌های راه به ادارات کل استان‌ها ابلاغ شد.

این جشنواره باهدف آشنایی کودکان و نوجوانان در مسئله بسیار مهم سوانح ترافیکی و راهکارهای پیشگیری از آن و همچنین استفاده از ظرفیت دانش آموزان در تولید محتوی تصویری جهت آگاه کردن افراد جامعه، در چهار رشته نقاشی، عکاسی، کاریکاتور و پوستر در دوره‌های ابتدایی (اول، دوم) و متوسطه (اول و دوم) برگزار می‌گردد.

شایان‌ذکر است؛ مهلت ارسال آثار تا پایان مهرماه 1399 اعلام ‌شده است و مخاطبان این جشنواره دانش آموزان دوره‌های تحصیلی مدارس سراسر کشور می‌باشند. همچنین این جشنواره در چهار رشته و گرایش؛ نقاشی، عکاسی، کاریکاتور و پوستر در چهار گروه دوره اول و دوم ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه برگزار می‌شود.

برای دریافت شیوه نامه اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :