13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۱۳:۱۳:۵۳
کد مطلب:  1212918
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:
اردوهای راهیان نور مانند دفاع مقدس متعلق به همه مردم است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اردوهای راهیان نور را مانند دفاع مقدس فراجناحی برشمرد و از تلاش های آموزش و پرورش در برگزاری این اردوها تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، بهمن کارگر ضمن تقدیر از آموزش‌وپرورش به دلیل تلاش‌هایش در برگزاری اردوهای راهیان نور گفت: اردوهای راهیان نور همانند دفاع مقدس متعلق به همه مردم و نیازمند کمک همه مردم است لذا این موضوع ربطی به جناح‌بندی‌ها ندارد.

وی افزود: باید از اقدامات دولت تدبیر و امید در خصوص بزرگداشت دفاع مقدس و اردوهای راهیان نور تشکر کرد لذا دولت همواره در این زمینه همکاری مناسبی است.

کارگر اردوهای راهیان نور را مسئله‌ای مهم برشمرد و تصریح کرد: امروز در این جلسه برای تقدیر از آموزش‌وپرورش به‌واسطه تلاش‌هایش برای برگزاری اردوهای راهیان نور، حضور یافتیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ادامه داد: علیرغم تبلیغات مسمومی که از سوی دشمنان صورت می‌گیرد همکاری‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته است. بنابراین باید بیش‌ازپیش در موضوع راهیان نور تمرکز کرد.

وی  بابیان اینکه بر اساس سند ملی مسئول راهیان نور وزیر آموزش‌وپرورش است لذا سپاه و بسیج در این زمینه همکاری می‌کنند، اظهار کرد: علیرغم وجود مشکلات ناشی از شیوع کرونا باید همواره آمادگی‌های لازم برای برگزاری اردوهای نور ادامه یابد.

 فرمانده قرارگاه راهیان نور نیز در این جلسه بر برگزاری اردوهای راهیان نور برای معلمان تأکید کرد و افزود: اردوهای راهیان نور کار تربیتی بزرگ و ارزشمندی است که باید ادامه یابد.

سردار یعقوب سلیمانی گفت: ظرفیت‌های بسیار ارزشمندی در این خصوص وجود دارد که باید برای ارتقای بهره‌وری از آن تلاش کرد.

به اشتراک بگذارید :