22 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ ۱۶:۰۷:۲۹
کد مطلب:  1220048
تأکید رئیس سازمان پژوهش بر جایگاه ویژه نیروهای پشتیبانی و خدماتی

نشست معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با همکاران اداره پشتیبانی، تدارکات و نیروهای خدماتی در سالن جلسات طبقه هشتم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در این نشست جناب آقایان دکترحسن ملکی معاون وزیر و رئیس سازمان، دکتر اسدالله مرتضایی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، گلی سرپرست اداره پشتیبانی و همکاران بخش‌های پشتیبانی، تدارکات و خدمات حضور داشتند؛ در ابتدا آقای دکتر ملکی با بیان خاطراتی از فعالیت‌های صادقانه و نام ماندگار آقای فراهانی در گذشته این سازمان، اظهار داشت: نیروهای خدماتی صادق، قابل اعتماد و تلاشگر برای هر سازمانی یک سرمایه هستند. وقتی مسئول سازمان این میزان از خلوص نیت و احساس خوب را می‌بیند مطمئن باشید برایش ارزشمند است حتی اگر آن را بروز ندهد.

 ایشان با اشاره به اینکه دین اسلام تأکید کرده ارزش افراد به پست، مقام، کاغذ، ابلاغ و ... نیست، ادامه داد: امیدواریم همه ما مصداق این آیه کریمه " إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَاللّهِ أَتقَاکُم" باشیم و این‌طور به قضیه نگاه کنیم که افراد با تقواتر نزد خداوند جایگاه بالاتری دارند.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: این جلسه و حضور در کنار شما بزرگواران برایم بسیار ارزشمند و پسندیده بوده و شما نزد من بسیار محبوب هستید. من به عنوان مسئول سازمان و آقای دکتر مرتضایی و دیگر دوستان عهد بسته‌ایم تا آنجایی که می‌توانیم در گشایش زندگی شما سهیم باشیم.

در ادامه این نشست دکتر اسدالله مرتضایی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان بیان داشت: از فرمایشات ریاست سازمان بهره‌مند شدیم و هر آنچه مطرح شد از صمیم قلب است. آقای دکتر ملکی از حسن خلق و نام ماندگار آقای فراهانی یاد کردند و گفتند لازم است بنده نیز عرض کنم که بعد از سال‌ها خدمت در بخش‌های مختلف دستگاه‌ها، صمیمی‌ترین دوستانم از همکاران شما بودند و به این مسئله افتخار می‌کنم.

 ایشان یادآور شد: تلاش می‌کنیم گام‌های مؤثری را برای رفع مشکلات شما در همه سطوح برداریم و مطمئناً از همه ظرفیت‌ها برای شیرین‌تر شدن کام شما استفاده خواهیم کرد.

آقای یوسف گلی سرپرست اداره پشتیبانی نیز ضمن خیرمقدم به همه همکاران و تشکر از آقای دکتر ملکی و آقای دکتر مرتضایی بابت حضور در این جلسه، اظهار داشت: از همه همکاران پرتلاش، پرکار، کم توقع، قانع و بی ادعای حوزه پشتیبانی تشکر می‌کنم. شما عزیزان کار جهادی می‌کنید که از ابتدای صبح تا پاسی از شب در سازمان حضور دارید و خدمات ارائه می‌کنید.

 وی ادامه داد: شما عزیزان به خاطر مأموریتی که دارید با تمام بخش‌های سازمان در ارتباط هستید و گاهی اوقات حتی فرصت استراحت ندارید. کارهای شما در تیررس است و به چشم می‌آید پس باید مراقب باشیم.

 سرپرست اداره پشتیبانی، انعطاف پذیری، داشتن حس همکاری، داشتن تعهد کاری و قابلیت برقراری ارتباط را 4 اصل مهمی دانست که با همکاران خودش عهد کرده است تا به آنها پایبند بوده و عمل کنند.

 برخی از نظرات و خواسته‌هایی که در این جلسه توسط همکاران ارائه شد به شرح زیر است:

 ارتقای سطح تاب آوری همکاران و رفع تبعیض‌ها بین آنها

 پیگیری امور مربوط به سنوات حق بیمه همکاران

 نگاه ویژه سازمان به نیروهای خدماتی

 در نظر گرفتن رویه ثابت برای همه همکاران شرکتی، قراردادی، پیمانی و غیره

 در ادامه آقای دکتر مرتضایی دقایقی را به سؤالات همکاران پاسخ داد.

 جناب آقای دکتر ملکی رئیس سازمان در پایان نشست بیان داشت: باز هم از زحمات همه شما بزرگواران تشکر می‌کنم و خواهش می‌کنم مسائل و مشکلات خودتان را با ما مطرح کنید. می‌دانم که مسائل زیادی دارید و در صورتی که به ما هم بگویید طبیعتاً قادر نخواهیم بود همه آنها را حل کنیم اما می‌توانیم همفکری داشته باشیم.

 وی افزود: شما عزیزان محدودیت‌های سازمانی را هم در نظر بگیرید که گاهی اوقات دست مسئولان را می‌بندند.

گزارش تصویری این نشست را از اینجا ببینید.

به اشتراک بگذارید :