21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ ۱۱:۵۵:۵۵
کد مطلب:  1227188
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
درخشش دانش آموزان و معلمان کرمانی در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر رئیس جمهور

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از درخشش دانش آموزان و معلمان کرمانی در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در تکمیل این خبر، افزود: در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر رئیس جمهور که در سال تحصیلی جاری برگزار شد، پرسش رئیس جمهور در اولین روز مهرماه مطرح شد و دانش‌آموزان و معلمان در ۲۰  رشته و گرایش مختلف آثار خود را به دبیرخانه این مسابقات در سطح نواحی و شهرستان‌ها ارائه کردند.

وی گفت: در این فراخوان آثار دانش آموزان برگزیده مرحله منطقه و شهرستان به دبیرخانه‌های استانی ارسال و پس از ارزیابی در این مرحله، برترین‌ها به دبیرخانه کشوری تحویل داده شد و همکاران فرهنگی نیز آثار خود را به صورت مستقیم به دبیرخانه کشوری جشنواره ارسال کردند .

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که بیش از دو میلیون و پانصد هزار نفر- رشته در این فراخوان ملی شرکت کرده اند، گفت: در سال جاری تحصیلی از بین تعداد شرکت‌کننده ها در مرحله آموزشگاه، پس از برگزاری مراحل ارزیابی منطقه‌ای و استانی، حدود ۵ هزار اثر منتخب دانش آموزی از استان‌ها به دبیرخانه کشوری ارسال شد  که 240 دانش آموز و معلم به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب شدند.

 اسکندری نسب گفت: دانش آموزان رقیه مریدی زاده موفق به کسب رتبه دوم کشوری در رشته هنرهای تجسمی و هستی ساجدی نیا حائز رتبه دوم کشوری در رشته سخنوری شدند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: همکاران فرهنگی مصطفی عزیزاللهی حائز رتبه سوم کشوری در رشته هنرهای تجسمی، اسما محمدی زاده و الهام امینی هم حائز رتبه سوم کشوری در رشته رسانه و فضای مجازی شدند.

به اشتراک بگذارید :