24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ ۱۶:۰۴:۳۳
کد مطلب:  1228651
صدیقه حسن زاده به عنوان"سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل"منصوب شد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی خانم صدیقه حسن زاده را به عنوان "سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل" منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، جناب آقای دکتر حسن ملکی در ابلاغی سرکارخانم صدیقه حسن زاده را به عنوان"سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل" منصوب نمود. متن کامل ابلاغ دکتر ملکی به ایشان به شرح زیر است:

 

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمند سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان"سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل"منصوب می شوید.

      برقراری ارتباط موثر با همکاران ارجمند و مراکز و شخصیت های فرهیخته و اهل نظر، توسعه ظرفیت اطلاع رسانی و تعامل اثربخش سازمان با رسانه های جمعی، بهره گیری از ابزارهای جدید و علوم ارتباطی و اطلاع رسانی به موقع و مفید از عملکرد سازمان، از وظایف مهم در این مسئولیت است که با همدلی و همکاری مجموعه های سازمان و با تلاش و تدبیر و اخلاص، به نحو مطلوب تحقق خواهد یافت .

      لازم است از تلاش های مخلصانه برادر ارجمند جناب آقای سعید توتونچیان در دوره ریاست اداره روابط عمومی و اموربین الملل تشکر و قدردانی نمایم .

      توفیق روز افزون سرکارعالی را درسایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) وتحت زعامت رهبرمعظم انقلاب( مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم .

 

گفتنی است خانم صدیقه حسن زاده پیش از این مدیرکلی مرکز آفرینش های فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیر مرکز ملی اسیتژ ایران و معاونت اداره‌کل کانون استان تهران را در کارنامه داشت.

 

به اشتراک بگذارید :