22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ ۰۷:۰۹:۵۲
کد مطلب:  1228803
اعلام نتایج آزمون ورودی پایه دهم

معاون آموزش متوسطه ی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: نتایج آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه قابل دریافت می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ رضا یکه خانی صبح امروز با بیان این خبر اظهار کرد: داوطلبین می توانند جهت اطلاع از وضعیت قبولی خود با مراجعه به وب سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی به آدرس http://azmoon.skedu.ir در بخش دریافت کارنامه به سه رَوِش از عملکرد خود در آزمون اطلاع یابند.

وی روش اول را درج کد ملی داوطلب و شناسنامه پدر دانست و تصریح کرد: روش دوم درج کد ملی داوطلب به همراه رمز ورود هنگام ثبت نام بوده و در روش سوم نیز، دریافت کارنامه با درج کد رهگیری اعلام شده هنگان ثبت نام بعلاوه رمز ورورد هنگام ثبت نام امکان پذیر می باشد.

معاون آموزش متوسطه ی آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ اضافه کرد: پذیرفته شدگان می‌توانندتا15 مردادماه ۹۹ نسبت به ثبت نام خود در مدرسه پذیرفته شده اقدام کنند.

یکه خانی تاکید کرد: دانش آموزانی که نسبت به نتایج آزمون خود اعتراض دارند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱2 مردادماه ۹۹ نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه ثبت نام و اعلام نتایج به نشانی اینترنتی http://azmoon.skedu.ir اقدام و نتیجه آن را نیز در همین سامانه پیگیری کنند.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان داشت: چنانچه دانش آموزان پذیرفته شده اصلی، در تاریخ مقرر مراجعه ننمایذ به منزله انصراف بوده و همچنین دانش آموز پذیرفته شده ی اصلی که در تاریخ مقرر قصد انصراف داشته باشد، لازم است، فرم اعلام انصراف از ثبت نام از سوی آنان و ولی ایشان تکمیل و در دبیرستان نگهداری شود.

به اشتراک بگذارید :