21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ ۰۹:۳۶:۲۳
کد مطلب:  1229241
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان:
مرحله استانی جشنواره جابر بن حیان ویژه سال تحصیلی 99-98 به صورت مجازی برگزار می شود

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری مرحله استانی جشنواره جابر بن حیان و فرصت های متنوع یادگیری در سال تحصیلی 98-99 به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، به نقل از معاونت آموزش ابتدایی عباس ضیا گفت: در سال تحصیلی جاری و با توجه به تعطیلی واحدهای آموزشی در پی شیوع ویروس کرونا، جشنواره جابر بن حیان و فرصت های متنوع یادگیری به صورت مجازی در حال برگزاری است و تا پایان مرداد ماه به پایان می رسد.

وی با بیان این که این دوره از جشنواره به صورت مجازی برگزار می شود، افزود: ما معتقدیم هر دانش آموز با انگیزه ای که برای توسعه و رشد یادگیری خود تلاش کرده و با کمک معلم نسبت به انتخاب موضوع و اجرای پروژه پژوهشی و نتیجه گیری از آن اقدام کرده، یک برنده است چرا که تلاش برای خود توسعه ای ارزش بالایی دارد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان در خصوص نحوه اجرای این جشنواره گفت: پس از بررسی و ارائه بازخورد کیفی به پروژه های دانش آموزان از طریق سامانه «شاد» توسط آموزگاران، در نهایت پروژه های منتخب هر یک از شهرها از طریق سایت اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی به نمایش در می آیند.

بر پایه این گزارش: طبقه بندی(جمع آوری)، نمایش علمی(تحقیق /مدل )، آزمایش، طراحی و ساخت، تولید یک اثر هنری، داستان گویی، داستان نویسی، شاهنامه خوانی، خواندن شعر و دکلمه، نقالی از محورهای امسال جشنواره جابر بن حیان و فرصت های متنوع یادگیری است که از طریق سایت اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان در حال برگزاری است.

به اشتراک بگذارید :