20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ ۱۲:۰۰:۵۱
کد مطلب:  1229659
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
خرید تجهیزات آموزشی ویژه مدارس استان کرمان با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد ریال

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در راستای اجرای موثر پروژه مهر در استان، تجهیزات آموزشی ویژه مدارس استان کرمان با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد ریال خریداری و توزیع شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سید قوام رضا میر حسینی در حاشیه  بازدید از روند پروژه مهر در منطقه نوق از پروژه مهر به عنوان بزرگترین رویداد اجتماعی و فرهنگی کشور نام برد و بر همکاری همه ی مردم و نهادهای دولتی و غیردولتی با آموزش و پرورش در جهت بازگشایی مدارس با توجه به شرایط کرونا تاکید کرد.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس از 15 شهریور ماه خاطر نشان کرد: در راستای تکریم ارباب رجوع و تسریع در روند ثبت نام از یازدهم مرداد ماه  مدارس استان  در روز های شنبه، یکشنبه و دوشنبه باز هستند.

میر حسینی با اشاره به نقش موثر فضای آموزشی در تسهیل فرایند یاددهی - یادگیری بر تعمیر و تجهیز مدارس در قالب پروژه مهر تاکید کرد و از افتتاح بیش از یک هزار کلاس درس برای  آغاز سال تحصیلی جدید در استان خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که نیروی انسانی کار آمد  لازمه اثر بخشی به فعالیت ها و برنامه های هر سازمان است، گفت: ساماندهی بهینه نیروی انسانی بر اساس نیاز،  لازمه ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی است.

میر حسینی بر ضد عفونی کردن مدارس در زمان ثبت نام دانش آموزان نیز تاکید کرد و افزود: رعایت مقررات بهداشتی ضرورتی انکار ناپذیر در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است.

بر پایه این گزارش: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان به همراه روسای ادارات مالی، تعاون و امور رفاهی و پشتیبانی و خدمات اداره کل آموزش و پرورش استان از روندپروژه مهر در منطقه نوق بازدید کرد.

به اشتراک بگذارید :