21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ۰۸:۳۹:۴۲
کد مطلب:  1230731
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
آغاز نقل و انتقالات اضطراری و برون استانی فرهنگیان از هفتم مرداد 99

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان گفت: نقل و انتقالات اضطراری و برون استانی فرهنگیان از هفتم مرداد آغاز و تا 15 مرداد 99 ادامه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، ندا زنگی آبادی با اعلام این خبر افزود: متقاضیان نقل و انتقال اضطراری و برون استانی می توان از هفتم تا 15 مرداد ماه نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه نقل و انتقالات به نشانی  اینترنتی http://profile.medu.ir/  اقدام کنند.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس از 15 شهریور ماه و اهمیت ساماندهی نیروی انسانی در پروژه مهر تاکید کرد و افزود: زمان آغاز نقل و انتقالات اضطراری و برون استانی فرهنگیان به هیچ وجه تمدید نمی شود.

زنگی آبادی با بیان این که  فرایند نقل و انتقال اضطراری با موافقت اداره /مدیریت آموزش و پرورش منطقه/شهرستان مبدا و نیاز آموزش و پرورش مقصد و نقل و انتقال برون استانی نیز بر اساس موافقت  اداره کل آموزش و پرورش استان مبدا و اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد انجام می شود، از متقاضیان خواست با توجه به شیوع ویروس کرونا از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان خودداری کنند.

به اشتراک بگذارید :