24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ۰۷:۵۵:۰۹
کد مطلب:  1232115
زیست عفیفانه، اولین فراخوان طرح و ایده های فرهنگی حوزه زنان و خانواده

معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از برگزاری اولین فراخوان طرح و ایده های فرهنگی در حوزه زنان وخانواده با عنوان "زیست عفیفانه "خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، معصومه ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در این مورد گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب، اداره امور زنان و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران اولین فراخوان طرح وایده های فرهنگی در حوزه زنان وخانواده را با محوریت "زیست عفیفانه"برگزار می کند.

وی افزود: ایده پردازی و ارائه راهبردهای عملیاتی با تاکید بر حل مسائل فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده همواره از مهم ترین دغدغه ی اندیشمندان علوم دینی بوده است و این مهم با تلاش پرچم داران عرصه فرهنگ و اندیشه در حوزه های علمیه خواهران قابل دستیابی است؛ لذا فراخوان مذکور با هدف شناسایی و رشد افراد مستعد در ارائه طرح ها و ایده های فرهنگی در حوزه زنان و خانواده و در این دوره با محوریت سبک زندگی عفیفانه مورد نظر قرار گرفته است.

معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران خاطر نشان کرد: در این فراخوان به طرح های نفرات برگزیده علاوه بر اعطای تندیس، جوایز نفیسی اهداء و از طرح های برتر حمایت های معنوی صورت خواهد گرفت.

ایشان افزود : علاقمندان می توانند جهت ثبت نام، اطلاع از شرایط ارسال طرح و ایده ها و دریافت اطلاعات تکمیلی، به سایت معاونت فرهنگی - تبلیغی به آدرس : farhangi.whc.ir مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :