24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ۰۷:۵۵:۴۷
کد مطلب:  1232119
برگزاری کارگاه آموزشی «روش های تلفیق در برنامه درسی حوزه های تربیت و یادگیری مبتنی بر رویکرد فطرت گرایی توحیدی»

پنجمین کارگاه آموزشی گفتمانی با عنوان «روش های تلفیق در برنامه درسی حوزه های تربیت و یادگیری مبتنی بر رویکرد فطرت گرایی توحیدی»با ارائه دکتر حسن ملکی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به‌عنوان متولی تدوین برنامه‌های درسی، بایستی برنامه درسی حوزه‌های تربیت و یادگیری را مبتنی بر اسناد تحول بنیادین و بویژه سند برنامه درسی ملی جمهوری اسلامی ایران، تدوین نماید. لذا ضروری است این برنامه‌های درسی ضمن ابتناء بر اسناد بالادستی، بهره‌مندی از نتایج پژوهش‌ها و مطالعات مرتبط و همچنین پوشش‌دهی به نیازها و تحولات جدید، از ساختار و سازماندهی مناسبی در ترکیب عناصر برنامه درسی متناسب با فرهنگ و اقتضائات فرهنگی و بومی جمهوری اسلامی ایران نیز برخوردار باشد. لذا در نظر است قبل، حین و بعد از تدوین برنامه‌های درسی حوزه‌ها، مسئولان و کارشناسان امر در این خصوص مورد حمایت و پشتیبانی علمی و دانشی قرار گیرند.

بر همین اساس کارگاه یاد شده به‌عنوان پنجمین کارگاه آموزشی گفتمانی با ارائه و مدیریت علمی دکتر حسن ملکی ریاست محترم سازمان از ساعت 10 لغایت 12 روز یکشنبه مورخ 1399/05/12  در محل سالن جلسات طبقه هشتم سازمان با حضور تعدادی از مدیران و کارشناسان برنامه‌ریزی درسی و تألیف کتاب‌های درسی سازمان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :