21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ ۰۸:۳۹:۵۶
کد مطلب:  1233615
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
طرح شهردار مدرسه در مدارس استان کرمان اجرایی می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: طرح شهردار مدرسه در مدارس استان به صورت مجازی از بستر شبکه شاد اجرا می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در دیدار شهردار کرمان با وی از تعامل و همکاری حوزه شهرداری کرمان با آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.
وی با بیان این که خانواده، دوستان، محله و مدرسه چهار محور ارتباطی مهم و اساسی برای کودکان هستند از  انتخاب شهر کرمان به عنوان شهر دوست دار کودک و مدارس استان به عنوان مدارس دوست دار کودک خبر داد.
اسکندری نسب از اجرای طرح شهردار مدرسه در مدارس استان خبر داد و  تجربه مدیریت شهری توسط دانش آموزان را از مهمترین اهداف این طرح دانست.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: برنامه سواد شهروندی در مدارس استان با آموزش مدیریت شهری، آتش نشانی، پسماند و حقوق شهروندی نیز اجرا می شود.
اسکندری نسب ضمن سخنانی به اهمیت توجه به دوره کودکی گفت: سرمایه گذاری و فرهنگ سازی  در دوره کودکی لازمه تربیت افرادی مطالبه گر، پرسشگر، خلاق و پویا است.
مهران عالم زاده شهردار کرمان نیز در این دیدار گفت: از ۱۱۲ شهر متقاضی اجرای طرح دوستدار کودک، ۱۲ شهر به عنوان پایلوت این طرح انتخاب شده اند که شهر کرمان یکی از آنها است.
وی  با بیان این که همه ی کودکان فرزند ما هستند، خاطر نشان کرد: تعامل و همکاری آموزش و پرورش نقش موثری در اجرای اثر بخشی این طرح دارد.
بر پایه این گزارش: شهردار کرمان در  راستای اجرایی کردن طرح های شهردار مدرسه و شهر دوست دار کودک با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.

به اشتراک بگذارید :