21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ ۱۰:۴۵:۳۷
کد مطلب:  1233931
پیام تسلیت استاندار کرمان در پی شهادت معلم جانباز " اسدالله رئیسی "

استاندار کرمان با صدور پیامی شهادت سرافرازانه معلم جانباز " اسدالله رئیسی " را تسلیت گفت.

 در متن پیام محمــدجواد فـــدائی، استاندار کرمان آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

کرمان عزیز، هم‌نوا با سراسر ایران اسلامی و هم صدا با رهبــر معظم انقلاب «به جانبازان به عنوان شهیدان زنده انقلاب افتخار می‌کند» و آنان را تجسم روشن شجاعت، شرافت، پایداری و ایثار می‌داند. آنان نیکوترین امور را با جان و دل انجام داده‌اند که "أفضل الأعمالِ أحمَزُها."

مردم ایران، پاسدار و قدردان همه مجاهدت‌ها و جان فشانی‌های ایثارگران و جانبازان وطن بوده و هستند و بر تداوم راه آنان به پایمردی ایستاده‌اند. خبر عروج آسمانی مرحوم اسدالله رئیسی، معلّم و جانباز زنده‌نام جنگ تحمیلی، مردم شهیدپرور کرمان، هم‌رزمان آن شهیــد والامقام، خاندان ایشان و اینجانب را در سوگ نشاند.

باور داریم که شهید اسدالله رئیسی با استناد به کلام نبیّ اکرم (ص)، «علیه طابَعُ الشُّهدا» است و به وعده حضرت حق، بر خوان ربوبی حق، میهمان پاداش عظیمی است.

اینجانب شهادت آن شهید عظیم‌الشأن را به همه دوست داران انقلاب، خاصه مردم کرمان و به ویژه به هم‌رزمان، دوستان و خانواده آن شهید والامقام تهنیت و تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند بزرگ برای آن شهید بزرگوار حشر با اولیاءالله و برای داغداران شهادتش صبر عظیم مسألت دارم.

اسدالله رئیسی، معلم و جانباز قطع نخاع جنگ تحمیلی بر اثر تشدید عوارض ناشی از مجروحیت‌های جنگی،  پس از سال‌ها رنج و درد،  دیروز  به هم رزمان شهیدش پیوست.

مراسم تشییع این اسوه صبر و مقاومت با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی امروز پنج شنبه نهم مردادماه از محل میدان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی جیرفت به طرف گلزار شهدای این شهر برگزار و به خاک سپرده خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :