21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۰۹:۱۵:۳۰
کد مطلب:  1235429
رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان :
رقابت 5060 دانش آموز پایه نهم کرمانی برای ورود به مدارس سمپاد

رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان گفت: 5 هزار و 60 دانش آموز پایه نهم متوسطه در 55 حوزه، رقابت خود را برای ورود به مدارس سمپاد استان برگزار کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، قاسم بصیری در حاشیه بازدید از حوزه های امتحانی شهرستان بم، خاطر نشان کرد: آزمون ورودی پایه دهم متوسطه دوم مدارس استعدادهای درخشان استان کرمان، روز جمعه 10 مردادماه 99 برگزار شد.

وی  با بیان این که این رقابت با حضور پنج هزار و 60  دانش آموز پسر و دختر پایه نهم مدارس سمپاد استان کرمان برگزار شد، افزود:  از این تعداد 2 هزار و 157 نفر پسر و 2 هزار و 903 نفر دختر بوده اند .

بصیری با بیان این که این آزمون در 50 حوزه در سطح استان برگزار شد، بیان کرد: تمامی حوزه های امتحانی ضدعفونی شدند و همه دانش آموزان با فاصله اجتماعی و الزام استفاده از ماسک در جلسه امتحان حاضر شدند.

بر پایه این گزارش: رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان به همراه معاون آموزش متوسطه، مسئول حراست و  کارشناس امتحانات آموزش و پرورش شهرستان بم از حوزه های امتحانی آزمون ورودی به مدارس استعدادهای درخشان بازدید کرد.

به اشتراک بگذارید :