21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ ۰۸:۰۱:۰۵
کد مطلب:  1237897
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
توزیع 9225 کارت خرید اعتباری 100 هزار تومانی بین دانش آموزان نیازمند استان کرمان

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از توزیع 9 هزار و 225 کارت خرید اعتباری بین دانش آموزان نیازمند با همکاری بسیج دانش آموزی و کمیته امداد استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، صدیقه مرادی با اعلام این خبر به تشکیل ستاد طرح رزمایش همدلی و کمک مومنانه در آموزش و پرورش استان با حضور نمایندگانی از کمیته امداد و بسیج دانش آموزی در راستای کمک به دانش آموزان آسیب دیده از شرایط شیوع ویروس کرونا خبر داد و افزود: جمع آوری کمک های مومنانه در مدارس استان از 20 اردیبهشت ماه آغاز شد.

وی خاطر نشان کرد: در قالب این طرح چهار میلیارد و 762 میلیون و 156 هزار ریال در مدارس و ادارات شهرستان ها و مناطق استان جمع آوری شد.

مرادی گفت: با رایزنی های انجام شده، کیمته امداد امام خمینی (ره) نیز مبلغی به اندازه مبلغ جمع آوری شده در مدارس استان جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت کمک کرد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان افزود: در همین راستا نه هزار و 225  کارت خرید اعتباری 100 هزار تومانی جمعا به مبلغ 952 میلیون و 500 هزار  تومان بین دانش آموزان نیازمند سراسر استان توزیع شد.

مرادی از توزیع دو هزار کیلو برنج بین دانش آموزان نیازمند توسط بسیج دانش آموزی استان نیز خبر داد.

به اشتراک بگذارید :