21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ ۱۳:۵۶:۲۹
کد مطلب:  1238901
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان:
جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» در کرمان برگزار می شود

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» ویژه فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور در کرمان برگزار می شود.

احمد اسکندری نسب با اعلام این خبر صیانت از میراث گرانبهای شهدای والا مقام ، گشترش فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت،  ارج نهادن به اخلاص، عشق و وفاداری سردار سرافراز اسلام شهید سلیمانی و ترویج مکتب حاج قاسم در مدارس استان را از مهمترین اهداف این جشنواره دانست.

وی خاطر نشان کرد: تداوم راه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اسطوره ملی و انقلابی به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله العالی « پرورش یافته مکتب امام (ره) و مقاومت، ضرورتی انکار ناپذیر در جامعه به ویژه مدارس است.

اسکندری نسب با اشاره به این که «حاج قاسم» سردار مقاومت و ایستادگی، مردانگی، شرف و عزت بود، تصریح کرد: سردار، اسطوره خستگی ناپذیری بود که برای ایرانیان و مسلمانان مایه فخر و مباهات بود، رزمنده دلاور و فرمانده شجاعی بود که نامش لرزه بر اندام دشمنان می‌انداخت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان  این که «حاج قاسم» روحیه و فرهنگ جبهه و جهاد را در کشورهای منطقه گسترش داد بر ترویج مکتب شهید سلیمانی در مدارس تاکید کرد.

اسکندری نسب گفت: جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسمی سلیمانی» ویژه فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور همزمان با سالروز شهادت این شهید والا مقام در کرمان برگزار می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :