21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۱۳:۵۷:۳۳
کد مطلب:  1240579
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان:
صدا و سیما در زمان تعطیلی مدارس به علت شیوع ویروس کرونا در سطح ملی و استانی عملکرد موثری در جهت آموزش دانش آموزان داشته است

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به پخش روزانه ۲۸ برنامه آموزشی از رسانه ملی گفت: صدا و سیما در زمان تعطیلی مدارس به علت شیوع ویروس کرونا در سطح ملی و استانی عملکرد موثری در جهت آموزش دانش آموزان داشته است..

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در دیدار با مدیرکل و اعضای شورای معاونان صدا و سیمای مرکز کرمان با تبریک پیشاپیش هفته خبرنگار خاطر نشان کرد: رسانه و خبرنگاران نقش موثری در روشنگری و ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی دارند.
وی با تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری صدا و سیمای مرکز کرمان با آموزش و پرورش افزود: پوشش اخبار و برنامه های آموزش و پرورش استان توسط صدا و سیما در شرایط تعطیلی مدارس به علت شیوع ویروس کرونا قابل تقدیر است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر این که مدارس تحت هر شرایطی از ۱۵ شهریور ماه بازگشایی می شوند، خواستار همکاری صدا و سیمای مرکز کرمان در راستای توجیه و  تبیین برنامه های آموزش و پرورش استان در زمینه بازگشایی مدارس شد.
اسکندری نسب آموزش مجازی، حضوری و نیمه حضوری را از پیش فرض های آموزش و پرورش با توجه به شیوع ویروس کرونا جهت بازگشایی مدارس دانست و افزود: از ظرفیت صدا و سیمای استان نیز برای پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی استفاده خواهیم کرد.
وی از اتصال تمامی مدارس استان به اینترنت تا ۱۵ شهریور ماه خبر داد و تصریح کرد: در تلاش هستیم با همکاری خیران برای دانش آموزان نیازمند استان تلفن هوشمند همراه تهیه کنیم.
اسکندری نسب ضمن سخنانی به بسته های تحولی وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد و خواستار همکاری صدا و سیما در راستای اجرایی کردن بسته های تحولی در استان شد.
برپایه این گزارش مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به همراه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از معاونت اطلاعات و  اخبار و باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز کرمان بازدید کرد.

به اشتراک بگذارید :