20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۰۷:۴۷:۲۷
کد مطلب:  1241041
انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل آموزش و پرورش استان و صدا و سیمای مرکز کرمان

به منظور تعامل و همکاری گسترده تر بین اداره کل آموزش و پرورش استان و صدا و سیمای مرکز کرمان تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان تعلیم و تربیت را زیربنای توسعه کشور دانست و از ظرفیت صدا و سیمای مرکز استان برای همکاری بیشتر با آموزش و پرورش استان کرمان در صورت ادامه بحران کرونا خبر داد.

وی پرداختن به منزلت معلم، مدرسه و نخبگان را از ضرورت های رسانه ملی خواند و تولید و اشتغال، بیانیه گام دوم، خانواده، آسیب های اجتماعی، سلامت و بهداشت و جهش تولید را 6 اولویت برنامه سازی صدا و سیمای مرکز استان در سال جاری عنوان کرد و افزود: هر سه ماه یک بار، درصد تعهد و تحقق این اولویت ها توسط هر معاونت بایستی گزارش داده شود.

احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان هم گفت: تعامل خوبی بین این دو دستگاه وجود دارد و در روزهای سخت کرونایی با استفاده از ظرفیت رسانه ملی آموزش های لازم به دانش آموزان ارائه شد.

وی  با اشاره به کمبود اعتبارات دولتی و فرسودگی تعدادی از فضاهای آموزشی، فرهنگ سازی برای جذب مشارکت خیران برای توسعه زیرساخت های آموزشی را خواستار شد و از مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان، معاونان وی و خبرنگاران معاونت اطلاعات و اخبار و باشگاه خبرنگاران جوان، در آستانه روز خبرنگار تجلیل کرد.

به اشتراک بگذارید :