22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ۱۱:۱۹:۴۷
کد مطلب:  1242961
زینب عباسی برنده اولین جایزه ریاضیات استان

معاون آموزش متوسطه ی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: اولین جایزه سالانه ریاضیات استان به دانش آموز زینب عباسی اهدا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ رضا یکه خانی، صبح امروز در آیین تجلیل از اولین برنده جایزه سالانه ریاضیات استان اظهار کرد: این مراسم به مناسبت گرامی داشت ریاضیدان برجسته استان، مرحوم غلامرضا مزیدی  با مسئولیت انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان خراسان جنوبی برگزار شد.

وی، با بیان این که اولین جایزه به دانش آموز پایه هفتم دبیرستان شبانه روزی دوره ی اول متوسطه زهرا مزروعی بیرجند، اهدا شد، تصریح کرد: اهدای جایزه سالانه با هدف کیفیت بخشی به علم ریاضی در مدارس،ترغیب دانش آموزان به درک بهتر ریاضیات و استفاده از این علم برای آموختن دیگر علوم و حل مسائل از امسال در آموزش و پرورش استان اجرا می شود.

معاون آموزش متوسطه ی آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری این مراسم هر سال به نام یکی از معلمین پیشکسوت و شاخص استان، عنوان کرد: در این مراسم تعلاوه بر دانش آموز از مدیر و دبیر ریاضی دبیرستان زهرا مزروعی نیز تجلیل شد.

یکه خانی با بیان این که رونمایی از از پوستر و تندیس جایزه ریاضیات به عنوان یکی دیگر از برنامه های اجرا شده در این مراسم یاد کرد و افزود: تندیس جایزه ریاضیات با درج نام دانش آموزان افتخار آفرین درس ریاضی استان پس از گذشت سی سال به موزه انجمن معلمان ریاضی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اهدا می شود.

به اشتراک بگذارید :