22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ ۱۲:۲۳:۱۱
کد مطلب:  1246423
ابلاغ برنامه نظارتی پروژه بازگشایی مدارس به شهرستان ها

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در آستانه شروع سال تحصیلی جدید برنامه نظارتی پروژه بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی 1400-1399 به ادارات آموزش ‌و پرورش شهرستان‌ها ابلاغ شد.

به گزارش اداره  اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی، رضا یکه خانی ظهر امروز با بیان این خبر، اظهار کرد: با توجه به تقارن دهه دوم فعالیت مدارس با چهلمین سالگرد دفاع مقدس، شیوع بیماری کووید19 و تأثیر آن بر همه فعالیت‌ها، مخصوصاً نظام آموزشی، این دستورالعمل به ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان ارسال شده است.

وی ادامه داد: در بخش‌هایی از این برنامه نظارتی بر ضرورت اجرا، اهمیت و اهداف پروژه بازگشایی مدارس، اهم محورهای فعالیت‌های مورد انتظار از شهرستان‌ها، مناطق و مدارس، ساختار اجرایی و نتایج مورد انتظار، ساختار و روش‌های نظارت بر عملکرد شهرستان‌ها، مناطق و مدارس در پروژه بازگشایی تأکید شده است.

یکه خانی افزود: بر اساس این دستورالعمل، معاون آموزش متوسطه به‌عنوان رئیس ستاد پروژه مهر و معاونین،،روسای ادارات  حراست و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات عضو اصلی ستاد نظارتی می‌باشند و سایر مدیران و رؤسای ادارات برحسب ضرورت دعوت خواهند شد.

دریافت متن دستورالعمل برنامه نظارتی پروژه مهر 1400-1399 از اینجا

به اشتراک بگذارید :