24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۰۹:۳۶:۴۴
کد مطلب:  1247401
مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تا 31 مرداد تمدید شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تا 31 مرداد ماه خبر داد.

دکتر اسداله مرتضایی در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در خصوص زمان ثبت سفارش کتاب های درسی اظهارداشت: مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان سال تحصیلی 1399 – 1400 برای  تمامی دوره های تحصیلی تا 31 مردادماه تمدید شد.

ایشان تأکید کرد: دانش آموزانی که تاکنون اقدام به ثبت سفارش کتاب درسی نکرده اند می توانند  از طریق سامانه irtextbook.ir نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در خصوص اصلاح سفارش کتاب‌های درسی سفارش داده شده در سامانه ادامه داد: افرادی که به دلیل تکرار پایه، تغییر رشته یا محل تحصیل یا زندگی نیاز به اصلاح سفارش کتاب‌های درسی دارند از 4 مرداد لغایت 2 شهریور ماه می‌توانند اقدام به اصلاح ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود نمایند.

دکتر مرتضایی در خصوص تقویم زمانی توزیع کتاب‌های درسی از منطقه به مدرسه گفت: توزیع کتاب‌های درسی تمامی دوره‌های تحصیلی از منطقه به مدرسه در بازه زمانی 20 مرداد تا  14 شهریور ماه صورت خواهد پذیرفت.

وی همچنین در خصوص توزیع کتاب‌های درسی از مدارس به دانش‌آموزان بیان کرد: با توجه به اینکه در سال تحصیلی آینده تمامی کتاب‌های درسی دوره‌های تحصیلی توسط مدارس به دانش‌آموزان توزیع خواهد شد، بر اساس تقویم زمانی مقرر است با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توزیع کتاب‌های درسی دوره اول متوسطه از تاریخ 25 مرداد ماه شروع و سایر مقاطع تحصیلی اعم از عادی و استثنایی از 10 شهریور ماه شروع و تا 15 شهریور ماه به اتمام برسد.

انتظار می‌رود با توجه به فرصت باقی مانده، تمامی دانش‌آموزان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی اقدام نمایند تا کتاب درسی به موقع در اختیار آنها قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :