21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۱۳:۴۴:۳۵
کد مطلب:  1249693
دیدار صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با خبرنگاران دانش آموز خبرگزاری پانا

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به همراهی تعدادی از اعضای شورای معاونان اداره کل با حضور در دفتر خبرگزاری پانا با دانش آموزان خبرنگار این حوزه دیدار و گفتگویی صمیمانه داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب بر مهارت آموزی و آموزش مهارت های زندگی ویژه دانش آموزان تاکید کرد و افزود: مهمترین رسالت سازمان دانش آموزی مهارت آموزی به دانش آموزان است.

وی از آموزش بیش از یک هزار دانش آموز خبرنگار در استان کرمان خبر داد و اظهار کرد: خوشبختانه اجرای  طرح هر مدرسه یک خبرنگار در استان به خوبی اجرا شده است.

اسکندری نسب بر پرورش دانش آموزانی پرسشگر، مطالبه گر و خلاق تاکید و خاطر نشان کرد: خبرگزاری پانا در این امر به خوبی می تواند به آموزش و پرورش کمک کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به نقش موثر خبرنگاران در ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی گفت: پوشش اخبار و برنامه های آموزش و پرورش توسط خبرگزاری پانا ضروری است .

وی افزود: اخلاق‌مداری، خرد ورزی، بهره گیری از علم خبرنویسی و قدرت تحلیل و تولید محتوا زمینه ساز موفقیت هر چه بیشتر روحیه و عمل هنرمندانه خبرنگاران خواهد بود.

اسکندری نسب گفت: رابطه صحیح بین مطالبات مردمی و انجام درست وظایف از سوی مسئولان به بهبود شرایط جامعه و ارتقای سطح آگاهی افراد منجر می شود که خبرنگاران در ترسیم این مسیر نقش بسزایی دارند.

شایان ذکر است: در پایان به پاس قدردانی از اندیشه هنرمندانه و تلاش های بی شائبه دانش آموزان خبرنگار، با اهدای  لوح سپاس از آنان تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :