21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ ۱۱:۵۷:۲۰
کد مطلب:  1252223
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان:
پویایی و بالندگی اجرای پروژه مهر در گرو شناسایی کمبودها و تلاش برای رفع آنها است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: پویایی و بالندگی اجرای پروژه مهر در گرو شناسایی کمبودها و تلاش برای رفع آنها است که نیازمند نظارت مستمر و هدفمند هم هست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سید محمد حبیب اللهی با اشاره به ارسال دستورالعمل نظارت بر پروژه مهر به آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان، افزود: بازگشایی مدارس نماد تحرک و پویایی برای ساختن فردای بهتر است که این فرصت، جلوه گاه عمیقی از مشارکت به معنای همراهی فکری و عاطفی با موضوع تعلیم و تربیت است.

وی گفت: موانع احتمالی موجود در مسیر بازگشایی مطلوب مدارس باید شناسایی و رفع شوند تا با تقویت این حرکت رو به تعالی در نظام آموزشی و پرورشی بتوانیم مهری با نشاط و شوق انگیز به دانش آموزان، معلمان و خانواده ها هدیه کنیم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان خاطر نشان کرد: تقارن بازگشایی مدارس با چهلمین سالگرد دفاع مقدس، همچنین گسترش بیماری کویید 19 و تاثیر آن بر جنبه های مختلف زندگی مردم باید مورد توجه باشد، که ضرورت دارد پیش بینی های لازم صورت گیرد.

حبیب اللهی بهبود وضعیت فیزیکی مدارس از نظر استحکام، نمای ظاهری، زیبا سازی، بهداشتی، تجهیزاتی و...ساماندهی نیروی انسانی در مطلوب ترین شکل ممکن، اطمینان از کفایت امکاناتی نظیر کتب درسی، تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، ورزشی، آموزشی و پرورشی، اطمینان از تامین بهداشت و نظافت مدارس و ساماندهی دانش آموزان را از مهمترین محورهای پروژه مهر سال تحصیلی 1400-1399 دانست.

وی ابراز امیدواری کرد با همگرایی، بهره مندی از خرد جمعی و اهتمامی ویژه بتوانیم آموزش و تعلیم و تربیت مطلوب را با وجود هر کدام از سه وضعیت سفید، زرد و قرمز به لحاظ شیوع بیماری کرونا در استان، داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :