20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ ۱۰:۳۷:۰۵
کد مطلب:  1259993
جلسه کارگروه ماده 18 حمل و نقل سرویس مدارس دانش آموزان شهرستان کرمان برگزار شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه کارگروه ماده 18، بر شفافیت و ساماندهی مناسب سرویس مدارس به نحوی که امنیت و ایمنی دانش آموزان و اعتماد و آرامش والدین تامین شود، تأکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، در این جلسه در خصوص ثبت نام و تایید رانندگان در سامانه سپند، شیوه های نظارت بر سرویس مدارس، ثبت قراردادها و راهکارهای پیشنهادی ساماندهی مناسب سرویس مدارس بحث و بررسی شد.

احمد اسکندری‌نسب، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این جلسه بر شفافیت و ساماندهی مناسب سرویس مدارس به نحوی که امنیت و ایمنی دانش آموزان و اعتماد و آرامش والدین تامین شود، تأکید کرد.

وی با اشاره به تعامل بیشتر این کار گروه تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، تصمیم ها به اقتضای شرایط موجود گرفته می شود و نیاز است در شرایط خاص با تبادل نظر، تصمیم گیری ها نیز بر مبنای همین شرایطاتخاذ شود.

اسکندری‌نسب افزود: رسالت مجموعه این است که اولیا هیچ دغدغه ای درمورد سرویس حمل و نقل مدارس نداشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد: نظارت و کنترل سرویس های حمل و نقل مدارس با همکاری تمام نهادها امسال با قوت و قدرت ادامه خواهد داشت و با متخلفان برابر مقررات جاری برخورد قانونی می شود.

این جلسه با حضور مسئولان آموزش و پرورش، نمایندگانی از پلیس راهور، اقتصاد و دارایی، سازمان حمل و نقل و شهرداری، در محل اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :