24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ ۱۱:۱۴:۵۰
کد مطلب:  1260853
حضور کارگردان فیلم محمد رسول الله(ص) در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

در نشست صمیمی رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با کارگردان فیلم محمد رسول الله تصریح شد: از فیلم های آموزشی در تعمیق یادگیری استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مجید مجیدی و دکتر حسن ملکی طی دیداری صمیمی  پیرامون فعالیت های این سازمان در حوزه برنامه ریزی درسی تبادل نظر کردند.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با تقدیر از خدمات و تلاش مجیدی در عرصه تولید فیلم، او را هنرمند متعهد، بصیر و مردمی سینمای ایران معرفی کرد و این دیدار را  فرصت مغتنمی برای  تبادل نظر بین اصحاب هنرو مسئولان  برنامه ریزی درسی دانست.
در این نشست محورهایی چون برقراری ارتباط پویا بین  برنامه ریزی درسی با فیلم های آموزشی و یا فیلم های معمولی در تعمیق یادگیری، دریافت گزارش دقیق تر از فرآیند تولید فیلم محمد رسول الله و نحوه استفاده  از آن در روند تحولی برنامه ریزی درسی، ارتباط و بازدید کارشناسان برنامه ریزی درسی و مولفان کتاب‌های درسی از تاسیسات و میراث فرهنگی، تربیتی مرتبط با پروژه عظیم فیلم محمد رسول الله(ص) مورد تبادل نظر قرار گرفت.
دو طرف ضمن تاکید بر تقویت ابعاد هنری و تصویری مطالب مربوط به حضرت محمد (ص) در کتاب‌های درسی بویژه با استفاده از تجارب به دست آمده در تولید فیلم محمد رسول الله (ص) و سایر تولیدات هنری اظهار امیدواری کردند که فرصتی برای  هم اندیشی با کارشناسان برنامه ریزی درسی در خصوص مسایل هنری و تمدنی فراهم شود.

در پایان این دیدار رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از مجید مجیدی دعوت کرد تا با توانایی و تجارب ارزشمند خود در برگزاری جشنواره فیلم رشد مخصوصا در داوری فیلم های واصله با دبیرخانه ی جشنواره همکاری کند.

مقرر گردید در فرصت های دیگر برای عملیاتی کردن موارد گفتگو اقدامات لازم صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :