24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ ۱۱:۱۷:۵۲
کد مطلب:  1260857
دکتر علی محبی به عنوان «معاون برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری» منصوب شد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی دکتر علی محبی را به عنوان «معاون برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دکتر حسن ملکی معاون وزیر و رئیس سازمان در ابلاغی دکتر علی محبی را به عنوان «معاون برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری» منصوب کرد.

طی این ابلاغ علی محبی مأموریت دارد نسبت به تکمیل ساختار تشکیلاتی، تولید راهنماهای برنامه‌ی درسی با رویکرد فطرت‌گرایی توحیدی، طراحی دوره‌های تحصیلی بر مبنای اسناد تحولی و هدف‌های دوره‌های تحصیلی، متناسب‌سازی برنامه‌ها و کتاب‌های درسی با وضعیت قرمز و زرد در سال تحصیلی جدید، اقدامات و تدابیر لازم را اتخاذ نماید.

دکتر حسن ملکی در بخش دیگر این ابلاغ؛ تولید تدریجی بسته‌های یادگیری مطابق استانداردها از سال تحصیلی 1401- 1400، اتمام و اعتباریابی الگوی مشارکت افراد، گروه‌ها و نهادهای علاقه‌مند در تولید بسته‌های یادگیری، بازنگری جدی رشته‌های شاخه کاردانش مطابق فلسفه تأسیس این شاخه و ضرورت‌های شغلی و اقتضائات بومی، چند تألیفی، آماده‌سازی کامل شبکه ملی رشد، ساماندهی مطلوب جشنواره‌های چهارگانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، بازبینی و بازطراحی مجلات رشد، پیگیری اجرای ماده قانونی (828) درخصوص منابع آموزشی و شناسایی نیروهای توانمند برای ایفای وظایف تحولی در راستای کاهش تمرکز در تولید بسته‌های یادگیری و امکان بهره برداری از ظرفیت های علمی و آموزشی جامعه را از جمله وظایف مهم آن معاونت در این برهه خطیر برشمرده است.

شایان ذکر است دکترعلی محبی پیش از این به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری  فعالیت داشت.

به اشتراک بگذارید :