22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ ۰۸:۴۰:۱۵
کد مطلب:  N2B9tIrD
سومین دوره توانمندسازی مدیران درالقرآن ها به پایان رسید

سومین دوره توانمندسازی مدیران روز گذشته کار خود را در اردوگاه شهید باهنر به پایان رساند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، سومین دوره توانمندسازی مدیران دارالقرآن های استان های سراسر کشور با حضور 700 مدیر در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.

 

این دوره 3 روزه با حضور اساتید با تجربه ای در حوزه قرآن، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن، نماز و عترت، عرفانی نسب مشاور قرآنی و قاریان بین المللی برگزار شد.

 

در روز اول و دوم این دوره حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن، نماز و عترت، گزارشی از تاریخچه دارالقرآن ها، فعالیت آن ها پس از توقف خود، ارائه دادند و وزیر آموزش و پرورش نیز به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

اما در روز اختتامیه این دوره که روز گذشته برگزار شد، در بخش اول میزگردی برگزار شد که در آن استاد دولتی، عضو ستاد عالی مسابقات قرآن کشور، معاون فرهنگی مصلی تهران، قره شیخلو، رییس سازمان دارالقرآن سراسر کشور، سرابی، قائم مقام سازمان انتشارات قرآنی و عضو ستاد عالی مسابقات قرآن به بیان نظرات خود و شیوه تعامل طرفین پرداختند.

 

این دوره 3 روزه با برگزاری کارگروه هایی سعی در ایجاد تعامل بیشتر مدیران دارالقرآن ها برای فعالیت های مثبت در استان ها داشت.

 
 
 
به اشتراک بگذارید :