21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ۱۰:۲۳:۰۷
کد مطلب:  fNvJuovb
مدیر مرکز دارالقرآن استان گلستان
دانش آموزان را با ایجاد انگیزه،به سمت مسایل قرآنی ببریم

مدیر مرکز دارالقرآن استان گلستان گفت: باید با تشکیل کارگروه هایی بتوان مسایل را به دانش آموزان علاقمند آموزش دهیم قرائت، حفظ و تفسیر قرآن از مسایلی است که می توان به دانش آموز آموزش داد.

غفاری در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار کرد: یکی از مهم ترین مسایلی که امروز در مدارس وجود دارد نبود انگیزه برای دانش آموز به سمت مسایل قرآنی است.

 

مدیر مرکز دارالقرآن استان گلستان افزود: باید با تشکیل کارگروه هایی بتوان مسایل را به دانش آموزان علاقمند آموزش دهیم قرائت، حفظ و تفسیر قرآن از مسایلی است که می توان به دانش آموز آموزش داد.
 
 
وی بیان کرد: مراکز دارالقرآن ها نقش به سزایی در تربیت دانش آموزان با روحیه قرآنی دارند . اجرای طرح هایی برای این موضوع مثمر ثمر خواهد بود.
 
 
غفاری عنوان کرد: برگزاری کلاس هایی در راستای آموزش مسایل قرآنی به دانش آموزان می تواند در توسعه دارالقرآن ها مفید باشد.
 
 
به گزارش پانا، سومین دوره توانمندسازی مدیران دارالقرآن های استان های سراسر کشور با حضور 700 مدیر در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.
 
 
این دوره 3 روزه با حضور اساتید با تجربه ای در حوزه قرآن، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن، نماز و عترت، عرفانی نسب مشاور قرآنی و قاریان بین المللی برگزار شد.
 
 
 
 
به اشتراک بگذارید :