22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ۰۸:۳۹:۴۴
کد مطلب:  PcPTVaJn
مدیر دارالقرآن استان سیستان و بلوچستان
دارالقرآن ها باید در مدارس تقویت شوند

مدیر دارالقرآن استان سیستان و بلوچستان گفت: دارالقرآن ها باید در مدارس تقویت شوند و نیروهای متخصص باید در این مراکز توزیع شود.

منصوری مدیر دارالقرآن استان سیستان و بلوچستان، در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار کرد: کار در دارالقرآن ها سخت است ما هم جوار با کشورهای افغانستان و پاکستان در فعالیت هستیم.

 

وی ادامه داد: مشکل مالی در منطقه ما غوغا می کند ما معتقدیم اداره کل قرآن، عترت و نماز می تواند وضعیت مالی مناسبی برای این موضوع رقم بزند.
 
 
مدیر دارالقرآن استان سیستان و بلوچستان افزود: در چند سال اخیر مدیریت دارالقرآن ها خوب بوده است اما با وجود وضعیت مالی کنونی نیاز به توجه ویژه دارد.
 
 
منصوری تصریح کرد: در دارالقرآن ها مشکل نیرو نداریم بلکه مشکل مالی داریم باید دوستان همت کنند تا تمهیدات لازم این موضوع فراهم شود.
 
 
وی بیان کرد: دارالقرآن ها باید در مدارس تقویت شوند و نیروهای متخصص باید در این مراکز توزیع شود.
 
 
به گزارش پانا، سومین دوره توانمندسازی مدیران دارالقرآن های استان های سراسر کشور با حضور 700 مدیر در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.
 
 
این دوره 3 روزه با حضور اساتید با تجربه ای در حوزه قرآن، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن، نماز و عترت، عرفانی نسب مشاور قرآنی و قاریان بین المللی برگزار شد.
 
 
 
 
به اشتراک بگذارید :