23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ ۱۱:۰۱:۱۸
کد مطلب:  1298371
امام جمعه راین:
سند ننگین ۲۰۳۰ در مدارس استان کرمان جایگاهی نداشته و نخواهد داشت

امام جمعه راین گفت: بر اساس بررسی ها سند ننگین ۲۰۳۰ در مدارس استان کرمان جایگاهی نداشته و نخواهد داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، حجت الاسلام  اکبر علیدادی در جلسه  مدیران مدارس و اعضای شورای آموزش و پرورش منطقه راین که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد، خاطر نشان کرد:  کار در آموزش و پرورش لذت بخش است زیرا اول معلم بشریت خداوند متعال بوده و رسالت اصلی پیامبران نیز معلمی و جنگ با نادانی و جهل بوده است.
وی با بیان این که رسالت اصلی معلم امر به خوبی ها و پرهیز از بدیهاست، اظهار کرد: کار معلم اصلاح جامعه و پرورش دانش آموزانی رستگار است.
علیدادی با اشاره به اهمیت جایگاه تعلیم و تربیت در نظام اسلامی گفت: تمامی انسان های بزرگ پرورش یافته دست معلمان هستند.
امام جمعه راین به مشکلات مالی و اقتصادی کشور در پی تحریم های ظالمانه اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه این تحریم ها با برنامه ریزی مدیرکل آموزش و پرورش در نظام تعلیم و تربیت استان بی اثر شده و پروژه های آموزشی و رفاهی با جدیت کامل در استان در حال اجرا است و تعطیل نشده است.
علیدادی گفت: بر اساس بررسی صورت گرفته با درایت مدیرکل آموزش و پرورش استان خوشبختانه سند ننگین ۲۰۳۰ هم در مدارس استان جایگاهی نداشته و نخواهد داشت.
وی با اشاره به نقش تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بر ایجاد امکانات و تجهزات ورزشی در منطقه راین تاکید کرد.
بر پایه این گزارش: جلسه مدیران مدارس و اعضای شورای آموزش و پرورش منطقه راین با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :