22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۰:۵۹:۴۴
کد مطلب:  T0vIJ9Dv
اولین اردوگاه بین المللی دانش آموزی در كلاردشت راه اندازی می شود

اولین اردوگاه دانش آموزی بین المللی با همکاری بخش های مختلف وزارت آموزش و پرورش و همکاری مسئولان در شهرستان کلاردشت راه اندازی می شود.

محمد شیراوند فرماندار کلاردشت در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا در این باره اظهار کرد:  طی پیگیری های انجام شده در شهرستان كلاردشت مقدمات راه اندازی اولین اردوگاه بین المللی دانش آموزی كشور فراهم شد. محل مذكور با كاربری اردوگاه دانش آموزی و امكانات مورد نیاز می تواند جهت استفاده دانش آموزان، به ویژه دانش آموزان  مدارس بین الملل و تطبیقی و هچنین دانش آموزان خارجی حاضر در داخل كشور باشد.

 

وی افزود: این اردوگاه امکان آن را دارد تا در آینده مسابقات ورزشی و فرهنگی ویژه دانش آموزان خارج از كشور در آن برگزار شود.

 
 
فرماندار كلاردشت  تصریح كرد : فعالیت چنین مجموعه ای در کلاردشت، علاوه بر تاثیر مثبت در رشد و توسعه فرهنگی،پیامدهای خوشایندی نیز به لحاظ اقتصادی برای منطقه خواهد داشت،چرا که هم از نظر اشتغال زایی و هم افزایش آیتم های درآمدزای شهرستان موثر خواهد بود.
 
 
 
وی ضمن ابراز امیدواری در خصوص تسریع انجام کار از سوی وزارت آموزش و پرورش ضمن تشكر از هیات مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور از حمایت نماینده مردم کلاردشت در مجلس شورای اسلامی ،پیگیری های مدیر آموزش و پرورش کلاردشت و همکاری های بخشداری و شورای بخش کلاردشت در این راستا تقدیر کرد.
 
 
 
به اشتراک بگذارید :