21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۴:۲۴:۳۱
کد مطلب:  S9uTCOBS
مدیر دارالقرآن شهرستان های استان تهران
در توسعه دارالقرآن ها از ظرفیت های آموزش و پرورش استفاده کردیم

مدیر دارالقرآن شهرستان های استان تهران گفت: در دارالقرآن ها از ظرفیت های آموزش و پرورش استفاده کردیم استفاده از سالن و زمین های ورزشی وزارت آموزش و پرورش می تواند در توسعه دارالقرآن ها موثر باشد.

محمود کمانکش در گفت و گو با خبرنگا رآموزش و پرورش پانا، اظهار کرد: برای جذب مشارکت و پایین آوردن هزینه ها به مدارس اعلام کردیم نیروهای جهادی در دارالقرآن با ما همکاری کنند.

 
مدیر دارالقرآن شهرستان های استان تهران افزود: بسیاری از عزیزان جنبه قرآنی داشتند و بسیاری دیگر در قرآن تخصص نداشتند بهر حال این افراد برای آموزش دانش آموزان وارد حوزه کاری مراکز دارالقرآن ها شدند.
 
 
کمانکش بیان کرد: در استان خود روز 5 شنبه را برای آموزش قرآن در مراکز دارالقرآن قرار دادیم هجوم دانش آموزان به این مراکز زیاد است.
 
 
وی تصریح کرد: در دارالقرآن ها از ظرفیت های آموزش و پرورش استفاده کردیم استفاده از سالن و زمین های ورزشی وزارت آموزش و پرورش می تواند در توسعه دارالقرآن ها موثر باشد.
 
 
به گزارش پانا، سومین دوره توانمندسازی مدیران دارالقرآن های استان های سراسر کشور با حضور 700 مدیر در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.
 
 
این دوره 3 روزه با حضور اساتید با تجربه ای در حوزه قرآن، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن، نماز و عترت، عرفانی نسب مشاور قرآنی و قاریان بین المللی برگزار شد.
 
به اشتراک بگذارید :