21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۴:۴۶:۰۴
کد مطلب:  rOPv6U9L
مدیر دارالقرآن استان آذربایجان شرقی
شیوه های تدریس قرآن در مدارس تغییر کند

مدیر دارالقرآن استان آذربایجان شرقی گفت: به دانش آموزان باید قرآن خواندن آموزش داده شود تا مراکز دارالقرآن بتوانند به مدارس ورود پیدا کنند.

صادقی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار کرد: فعالیت های جمعی مساعدت و کمک دیگر دستگاه ها را می طلبد.بازدید از مراکز دارالقرآن ها باید در دستور کار قرار گیرد تا از تجارب معلمان در این مراکز استفاده شود.

 
 
صادقی بیان کرد: به دانش آموزان باید قرآن خواندن آموزش داده شود تا مراکز دارالقرآن بتوانند به مدارس ورود پیدا کنند دارالقرآنی موفق است که بتواند دانش آموز را برای این کلاس ها جذب کند.
 
 
وی اشاره کرد: کار دارالقرآن ها باید منظم تر شود تا جوان و نوجوان جذب این مراکز شوند. باید یک فضای دارای شرایط مطلوب مستقل به این مراکز اختصاص پیدا کند.
 
 
مدیر دارالقرآن استان آذربایجان شرقی افزود: شیوه های تدریس در مدارس باید تغییر پیدا کند و مربیان نیز در مدارس بحث های قرآنی را به خوبی به دانش آموزان آموزش دهند.
 
 
به گزارش پانا، سومین دوره توانمندسازی مدیران دارالقرآن های استان های سراسر کشور با حضور 700 مدیر در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.
 
 
این دوره 3 روزه با حضور اساتید با تجربه ای در حوزه قرآن، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن، نماز و عترت، عرفانی نسب مشاور قرآنی و قاریان بین المللی برگزار شد.
به اشتراک بگذارید :