21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۵:۰۶:۴۸
کد مطلب:  2oDfZRIa
بازدید کفاش از دبیرخانه مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش امروز از دبیرخانه سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان کشور در کانون تربیتی سمیه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ حمیدرضا کفاش امروز سه شنبه 11 خردادماه از روند اجرایی دبیرخانه مربوط به آثار سی و چهارمین مسابقات فرهنگی هنری کانون تربیتی سمیه واقع در شهر ری بازدید کرد.


وی در طی این بازدید با یکی از دانش آموزان حافظ قرآن دیدار و گفت و گو کرد و به دلیل پشتکار او در حفظ قران کریم به او به همراه مادر و مربی پرورشی و فرهنگی خود قول اعزام به کربلای معلی را داد.


مهدی علی اکبر زاده مدیرکل دفتر فرهنگی و هنری آموزش و پرورش ، هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی شهرستان استان های تهران و هیات همراه از این آثار بازدید کردند.
 

حمیدرضاکفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر از این دبیرخانه از بخشهای رسانه و فضاهای مجازی در قالب وبلاگ نویسی و نشریه الکترونیکی ، هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه در قالب هنرهای صحنه ای، عروسکی، نمایشنامه خوانی، داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ، ادبی و پژوهشی در قالب شعر، داستان نویسی، نقد ادبی، مطالعه و تحقیق، هنرهای آوایی در قالب سرود و نوازندگی و همسرایی بازدید کرد.

به اشتراک بگذارید :