21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۶:۰۷:۴۴
کد مطلب:  EbbDSfNT
مدیر دارالقرآن استان کرمان
جذب حداکثری دانش آموزان به مراکز دارالقرآن مساله مهمی است

مدیر دارالقرآن استان کرمان گفت: جذب حداکثری دانش آموزان به مراکز دارالقرآن مساله مهمی است دارالقرآن ها به عنوان یک ستاد مرکزی برای مدرسین و مربیان قرآنی هستند.

حمید دهقانی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار کرد: جذب دانش آموزان به نوع تربیت مربیان قرآنی بستگی دارد تا بتوان از ظرفیت های قرآنی دانش آموزان استفاده کرد.

 

مدیر دارالقرآن استان کرمان افزود: باید با برنامه ریزی بتوان مراکز دارالقرآن ها را توسعه داد باید با کمک مسئولین دانش آموزان را به سمت این مراکز تشویق کرد.
 
 
دهقانی گفت: جذب حداکثری دانش آموزان به مراکز دارالقرآن مساله مهمی است دارالقرآن ها به عنوان یک ستاد مرکزی برای مدرسین و مربیان قرآنی هستند.
 
 
وی بیان کرد: آموزش مدیران مراکز دارالقرآن باید در تمام مناطق استانی باشد تا محتوای آموزشی مناسب برای دانش آموزان موثر واقع شود.
 
 
به گزارش پانا، سومین دوره توانمندسازی مدیران دارالقرآن های استان های سراسر کشور با حضور 700 مدیر در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.
 
 
این دوره 3 روزه با حضور اساتید با تجربه ای در حوزه قرآن، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن، نماز و عترت، عرفانی نسب مشاور قرآنی و قاریان بین المللی برگزار شد.
 
 
 
به اشتراک بگذارید :