21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۶:۱۰:۵۰
کد مطلب:  tJt1mo0z
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره:
پیشکسوتان، گنجینه های حوزه تعلیم و تربیت هستند

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: پیشکسوتان آموزش و پرورش به خصوص در امور تربیتی و مشاوره گنجینه های حوزه تعلیم و تربیت هستند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، مسعود شکوهی در دیدار با جمعی از پیشکسوتان امور تربیتی و مشاوره که صبح امروز در ساختمان علاقه مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد اظهار داشت: پیشکسوتان آموزش و پرورش گنجینه های حوزه تعلیم و تربیت هستند و نشست هایی از این قبیل باید در امور تربیتی و مشاوره به صورت مستمر برگزار شود.


وی ادامه داد: بحث امور تربیتی و مشاوره وظیفه خطیر و حساسی است زیرا با آینده شغلی و تحصیلی فرزندان و آینده سازان جامعه سر و کار دارد .


مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان فضای خاص خود را دارد و به دلیل حساسیت بیش از حد آن باید دقت نظر ویژه ای به این امر داشت و یک مدیر به تنهایی و بدون استفاده از تجربیات پیشکسوتان نمی تواند در این زمینه موفقیت لازم را کسب کند .


شکوهی خاطرنشان کرد: ما باید امانت تربیت و هدایت تحصیلی و شغلی دانش آموزان را به خوبی هدایت کنیم و به همین منظور جلسات هم فکری متعددی برگزار شده است .


وی افزود: سعی می کنیم از نکات ارزشمند و نظرات موثر پیشکسوتان در عرصه مشاوره و هدایت تحصیلی در مرحله عمل به خوبی استفاده کنیم .


مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش یادآور شد : آموزش و پرورش مجموعه بزرگی است که باید با همکاری مشارکت همه جامعه و به خصوص پیشکسوتان برای تعلیم و تربیت نسل آنده ساز کشور گام برداریم .

 
 
 
به اشتراک بگذارید :