21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ ۰۹:۵۶:۵۰
کد مطلب:  VIB4OmB0
حضور فعال آموزش و پرورش در نمایشگاه بین المللی قرآن

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش گفت: بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "به سوی فهم قرآن" از 19 خرداد ماه تا 8 تیرماه در مصلی بزرگ تهران برگزار می شود .

حمیدرضا کفاش در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت: اداره کل قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش امسال در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور فعال خواهد داشت .


وی افزود: بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "به سوی فهم قرآن" از 19 خرداد ماه تا 8 تیرماه در مصلی بزرگ تهران برگزار می شود .


معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش گفت : امسال نیز مانند سال گذشته در بخش آموزش و پرورش غرفه های ویژه و متنوعی برای دانش آموزان ، فرهنگیان و عموم بازدید کنندگان پیش بینی شده است .


وی تصریح کرد: کار های اجرایی بخش آموزش وپرورش بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم همانند سال های گذشته به ادارات کل آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های استان تهران سپرده شده است .


کفاش تصریح کرد: آموزش و پرورش به یاری خداوند امسال حضور فعالی در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خواهد داشت . 

به اشتراک بگذارید :