3 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ ۱۹:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1353580
بارگذاری اطلاعات شاخص توده بدنی 13 میلیون دانش‌آموز در سامانه جامعه دانش‌آموزی

این اطلاعات از طریق طرح ملی کوچ استخراج‌شده است که قد و وزن و سنجش شاخص توده بدنی «BMI» حدود 13 میلیون دانش‌آموز وارد سامانه سناد وزارت آموزش و پرورش شده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معاونت تربیت‌بدنی و سلامت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد :با افتتاح رسمی طرح ملی کنترل وزن و چاقی از سوی وزیر آموزش و پرورش و با همت تمامی مدیران، معلمان و دست‌اندرکاران عزیز مدارس و همراهی خانواده‌های دلسوز تا به امروزچهارشنبه 5 آذرماه 1399- اطلاعات قد و وزن 12 میلیون و 990 هزار و 974 دانش‌آموز به عنوان یک بانک اطلاعاتی ارزشمند وارد سامانه سناد شده و اطلاعات اندک دانش‌آموزان باقیمانده نیز در مرحله انجام است. گزارش‌گیری از سوی ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های کشور، طی دو هفته آینده میسر خواهد بود.

یادآور می‌گردد استان‌ها طبق دستورالعملهای ارسالی طرح کوچ (کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان)، مداخلات آموزشی خود را از طریق بسته‌های اطلاعاتی مشتمل بر ویدئوها، عکس‌ها، پوسترها و ...  بارگذاری شده در کانال کوچ سامانه شاد دانش‌آموزان و همچنین لینک طرح در سمت راست سایت معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به نشانی SHS.MEDU.IR به طور رسمی آغاز نموده و در صورت هر گونه مشکل می‌توانند موارد خود در بخش اجرا را از طریق دفتر تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش پیگیری نمایند

به اشتراک بگذارید :