3 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ ۱۵:۳۳:۴۱
کد مطلب:  1353986
در بازدید از واحدهای تولیدی شرکت آدوپن مطرح شد؛
ساخت مدرسه برای کودکان استثنائی در تبریز توسط شرکت وین تک

در بازدید استاندار و مدیران کل آموزش و پرورش و بهزیستی استان از واحدهای تولیدی شرکت آدوپن اقدامات لازم ساخت مدرسه برای کودکان استثنائی توسط شرکت وین تک بررسی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی و جعفر پاشایی پس از بازدید از سه واحد تولیدی شرکت آدوپن پلاستیک پرشین در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی، در نشستی با مدیرعامل این شرکت و جمعی از مسئولان استان، برخی از مسائل و مشکلات این شرکت و همچنین شهرک سرمایه‌گذاری خارجی را بررسی کرد.
 
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از اقدام خیرخواهانه این شرکت در تأمین 200 دستگاه تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند و همچنین تصمیم مدیرعامل آن برای ساخت یک مدرسه برای کودکان استثنائی در تبریز، از ادارات کل آموزش و پرورش و بهزیستی استان خواست نهایت همکاری را برای تحقق این اقدام انسان‌دوستانه انجام دهند.

کاوه خداپرست، مدیرعامل شرکت آدوپن پلاستیک پرشین نیز در این نشست از حمایت‌های معنوی استاندار آذربایجان شرقی و سایر مسئولان استان قدردانی کرد و گفت: ساخت مدرسه برای کودکان استثنائی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی این شرکت است و امیدواریم با همکاری مدیران مربوط، به الگویی در سطح کشور تبدیل شود.

در این نشست مقرر شد اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به شناسایی و معرفی یک قطعه زمین مناسب با کاربری آموزشی در شهر تبریز اقدام کند تا پس از تحویل زمین، مراحل ساخت مدرسه کودکان استثنائی توسط شرکت وین‌تک آغاز شود./ روشنی

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

 

به اشتراک بگذارید :